Twilight Scramble

Default Division

Overall Finish List

July 10, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.
                                                                                                               Time       Total  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                Back        Time        Pace  
      1    John Harris                       Silverton  OR        1308    46   M       1: 1-99                            37:15     12:01/M
      2    Phillip Daniels                   Canby  OR            1319    51   M       2: 1-99                 8:13       45:28     14:40/M
      3    Chris Brassell                                          999    99   M       3: 1-99                 8:17       45:32     14:41/M
      4    Tabor Waterstreet                                      1327    41   M       4: 1-99                 8:28       45:43     14:45/M
      5    Joy Hazel                         Salem  OR            1320    30   F       1: 1-99                            58:35     18:54/M
      6    CINDY HOLMES                      DAYTON  OR           1321    50   F       2: 1-99                 4:35     1:03:10     20:23/M
      7    David Holmes                      Dayton  OR           1322    55   M       5: 1-99                27:35     1:04:50     20:55/M
      8    Anthony Williams                                       1329    35   M       6: 1-99                28:23     1:05:38     21:10/M
      9    Megan Williams                                         1328    34   F       3: 1-99                 7:03     1:05:38     21:10/M
     10    Blake-Lyn Smith                   RAINIER  OR          1313    32   F       4: 1-99                 7:37     1:06:12     21:21/M
     11    Paul Richards                                          1326    47   M       7: 1-99                52:30     1:29:45     28:57/M
     12    Hazard Durocher                   Portland  OR         1325    12   M       8: 1-99                52:30     1:29:45     28:57/M
     13    Geo Durocher                      Portland  OR         1324    9    M       9: 1-99                52:36     1:29:51     28:59/M
     14    Amy Graveline                     Portland  OR         1323    41   F       5: 1-99                31:16     1:29:51     28:59/M
     15    Laura Kantor                      Bend  OR             1318    52   F       6: 1-99              1:15:19     2:13:54     43:12/M
     DNF    Matthew Abere                     Lake Oswego  OR      1302    27   M        : 1-99                                             
     DNF    Doug Arant                        Nampa  ID            1303    58   M        : 1-99                                             
     DNF    Gregg Bieber                      Vancouver  WA        1304    62   M        : 1-99                                             
     DNF    Kerri Blachly                     Gresham  OR          1305    30   F        : 1-99                                             
     DNF    Skye Decker                       Portland  OR         1306    31   F        : 1-99                                             
     DNF    Derik Farlow                      Parkdale  OR         1307    43   M        : 1-99                                             
     DNF    Joshua Heath                      Banks  OR            1309    31   M        : 1-99                                             
     DNF    Jared Hobbs                       Portland  OR         1310    26   M        : 1-99                                             
     DNF    Emily Miller                      Gresham  OR          1311    33   F        : 1-99                                             
     DNF    Stephanie Rau                     Battle Ground  WA    1312    50   F        : 1-99                                             
     DNF    Kelsey Taylor                     Banks  OR            1314    30   F        : 1-99